fbpx
Kuriozitete

Nuk janë ashtu siç duken, këto foto duhet t’i shohësh dy herë që t’i kuptosh

Ndonjëherë mendja jonë “djallëzore” disa pamje i përkthen ndryshe nga ajo çfarë kanë pasur në plan personat që i kanë realizuar.Por duket se paska dhe nga ato raste kur disa persona nuk janë treguar dhe aq të kujdesshëm teksa kanë marrë përsipër të realizojnë diçka.

Në këto foto do të gjeni pamje që do t’ju bëjnë të qeshni… ose të paktën të buzëqeshni, duke vënë në punë mendjen tuaj “hileqare” e duke kujtuar dhe raste që ju kanë ndodhur në përditshmërinë tuaj… Është vetëm make-up edhe pse duket ndryshe

Është vetëm make-up edhe pse duket ndryshe

Çfarë ndalohet këtu?!

Nuk e di kush e ka dizenjuar këtë lule në këtë pjesë të fustanit, por nuk ka qenë ide e mirë…

Më mirë po zgjidh një ekuacion sesa të gjej katin që dua të ngjitem!

Kjo ideja është brilante!

Ju lutem mos bëni provë të ecni në këtë mënyrë… për të mirën tuaj ua them!

Epo… vazhdojmë tek fotoja tjetër më mirë..

Mos të zëntë halli thuaj!

Këtë nuk e di se çfarë është, dhe as që dua ta mësoj!

Doni një gotë çaj, apo..?!

Ok, duhej ta shihja disa herë që të kuptoja se ishte uniforma. Por dreqi e mori… këto gjetën?!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button