Kuriozitete

Nusja në Kosovë, përplaset makina luksoze në ditën e dasmës së saj (VIDEO)

Një aksident i pazakontë është regjistruar në Kosovë, pasi në të është përfshirë një nuse. Dasmorët sapo kishin marrë Benz-in luksoz për të shoqëruar nusen.

Por rruga në afërsi të fshatit Gllarevë nuk i shkoi si duhet. Megjithatë për fat nuk pati të lënduar, veç dëme materiale. Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i aksidentit, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: