Kuriozitete

Nusja shqiptare me vellon e dasmës në avionin për në Gjermani, fotot bëjnë xhiron e rrjetit

Një grua, me gjasa shqiptare e Kosovës, është nisur nga vendi i saj drejt Gjermanisë me vellon e dasmës. Fotot janë shkrepur në avionin e linjës Prishtinë- Düsseldorf dhe pasagjerët i kanë shpërndarë me shpjetësi në rrjetet sociale.

Nusja me vello të bardhë, shihet teksa qëndron në këmbë pranë ulseve të avionit, duke pritur raddhën e saj. Edhe nga flokët, nusja duket se i ka ato të rregulluara. Pasagjerët që kanë shkrepur fotot, janë shprehur se “ngjarja” ka qenë dje në Aeroportin e Prishtinës, në një avion që nisej për në Gjermani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: