fbpx
BotaKuriozitete

Pamje të frikshme/ Minibusit i çahet goma në autostradë, turistët “fluturojnë” pas përplasjes

Ky është momenti i tmerrshëm që një grup turistësh britanikë “fluturuar” nga minibusi i tyre pas një aksidenti automobilistike në Tajlandë. Pamjet tregojnë se automjeti përplaset pasi një goma e parë shpërtheu dhe del jashtë kontrollit duke u përplasur në një barrierë.

Disa nga turistët “fluturuan” nga furgoni në mes të autostradës, ku fatmirësisht nuk pati viktima.

Të tetë turistët në minibus u dërguan në spital ku tre prej tyre u plagosën rëndë. Ata kishin vetëm disa orë që kishin zbritur nga avioni. /A.Pali/

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button