fbpx
BotaKuriozitete

Pamjet/ 11-vjeçarja ‘hidhet në erë’ nga makina, shpëton mrekullisht

Një vajzë 11-vjeçare ka shpëtuar mrekullisht pasi një makinë e fluturoi në ajër, teksa po kalonte rrugën.
Policia bëri publike pamjet që tregonin incidentin, ndërkohë që prindërit e saj kërkuan të vihet rëndësia e mësimit për sigurinë në rrugë. Gjatë videos me një minutë, policia tha se 120 fëmijë vrapojnë në zonën e tyre çdo vit. Shoferi, i cili vuri re vajzën në momentin e fundit, u përpoq të manovrojë, por fatmirësisht nuk ishte me shume shpejtësi. Vajza kërceu mbi makinë  dhe u hodh në ajër.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button