fbpx
Kuriozitete

Pas 9-vjeçarit që përl oti rrjetin, merr vëmendjen motra e tij super yll

9-vjeçari Quayden Bayles përloti të gjithë rrjetin në një video të postuar nga nëna e tij pak ditë më parë. Vogëlushi me nan izëm pas kësaj videoje pati një përkrahje të madhe, edhe nga VIP-a botërorë. Mirëpo shumë shpejt nisën edhe thashethemet që pretendonin se ai ishte 18 vjeç. Thashethemet u shtuan më shumë kur e ëma e vogëlushit e fshiu videon.

Megjithatë së fundmi 9-vjeçarit i ka dalë në mbrojtje motra e tij, Guyala. Ajo është modele dhe poston shpesh foto me vëllain në profilin e saj në Instagram ku ndiqet nga 20 mijë njerëz.

Modelja ka postuar një foto me 9-vjeçarin, motër e vëlla të veshur njësoj dhe shkruan: “Në dj all ata që ta llin dhe urr ejnë! Ti je fëmija më i zg juar, më i fortë dhe më i ëmbël që njoh! Ti nuk je vetëm, ne jemi këtu për ty vëllaçko”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button