Kuriozitete

Përputhen 40+, Luljeta flet pa doreza: Ai sa kofsha ime …

Konkurrentja e Përputhen 40+  Luljeta Nallbani, është një nga protagonistet që pa diskutim ka spikatur dhe ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik për deklaratat që ka dhënë.

64 vjeçarja nga qyteti i Fierit, është shfaqur si një zonjë pa komplekse, e gatshme për të flirtuar e për të shijuar çdo takim. E ftuar në emisionin Ndryshe në Top Albania Radio, Luljeta foli mbi dëshirat e saj s eksuale.

E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në Për’puthen, ajo shprehet: “Nuk besoj, u trembën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u trembën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime. Do i thosha: Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe s eks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë”, tha ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: