Kuriozitete

Presidenti Biden injoron direktivat e agjentit të Shërbimit Sekret (Video)

Presidenti Joe Biden u pa duke injoruar komplet direktivat e agjentit të Shërbimit Sekret i cili po përpiqej ta drejtonte për në Shtëpinë e Bardhë. Gafa e fundit e Biden tregon se si Presidenti u filmua teksa kthehej në Shtëpinë e Bardhë pas një vizite në Delaware.

Agjenti i thotë Biden-it që të kthehet tek trotuari, ndërkohë ai sikur mos ta dëgjonte fare, vazhdon të ndjekë hap pas hapi agjentin duke u futur dhe në bar.

Kjo video i ka lënë të tronditur kritikët e presidentit 78-vjeçar edhe njëherë, duke i shtuar bindjen se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Biden, i cili mposhti Trump-in në zgjedhjet presidenciale, është ndër Presidentët më të vjetër të zgjedhur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close