Kuriozitete

Presidentin Biden nuk e mbajnë këmbët, rrëzohet disa herë teksa ngjit shkallët e avionit

Presidenti Biden u pengua disa herë ndërsa po ngjiste shkallët e Air Force One ditën e sotme. Presidenti 78-vjeçar shkeli dy herë para se të binte për herë të tretë ndërsa po ngjiste shkallëve të avionit në Joint Base Andrews. Pasi e mori veten, Biden iu desh një çast të hiqte pluhurin nga gjuri para se të bënte më në fund rrugën e tij deri në majë.

Ai më pas dha një përshëndetje para se të hipte në kabinën për t’u nisur për në Gjeorgji. Presidenti dhe nënpresidentja Harris kanë vendosur të takohen me komunitetin aziatik në Atlanta pas të shtënave masive të së martës në llixhat e zonave dhe sallonet e masazhit që lanë të vdekur tetë persona, përfshirë gjashtë gra aziatike.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: