BotaKuriozitete

Prokurori polak “lë nam”, del nu do në rrugët e qytetit (FOTO+VIDEO)

Një prokuror në Poloni është vendosur në telashe, pasi imazhe të tij nudo janë bërë virale në rrjet. 38-vjeçari është fotografuar në rrugët e qytetit Swidnica, në gjendje të dehur dhe tërësish i zhveshur. Prokurori është parë dhe me një kanaçe birre në dorë. Ai ndodhet në një supermarket dhe pasi kryen pagesën largohet sikur çdo gjë të ishte normale.

Dëshmitarët thanë se ai ishte në gjendje dukshëm të d ehur dhe i pavetëdijshëm për veprimet që kryente. Qytetarët e denoncuan rastin, ndërsa policia e shoqërua prokurorin me akuzën e sjelljeve të turpshme në publik. Prokurori i vënë në siklet ka kërkuar ndjesë për skenat e pakëndshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: