Kuriozitete

Qeni rrezikon të mbytet, pronarja futet në pishinën e ngrirë për ta shpëtuar

Kamerat e sigurimit kanë kapur një moment aq të frikshëm por dhe emocionues njëkohësisht. Në një video të publikuar shihen 2 qen të cilët ishin duke luajtur me njëri tjetrin kur papritur njëri prej tyre bie në pishinë e cila ishte e ngrirë për shkak të temperaturave të ulëta.

Jennie Tatum, pronarja e tyre e pa të gjithë ngjarjen dhe menjëherë pa u menduar u hodh për në pishinë për të shpëtuar qenin e saj. Në pamje shihet ajo teksa kërkon qenin derisa e gjen në fund dhe e merr në krahë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close