Kuriozitete

Reagimi i burrit i cili po pinte raki i vetëm në momentin kur ra tërmeti (Video)

Në momenti kur ra tërmeti i parë 5.9 ballë, të gjithë nxituan të shpëtonin kokën apo sendet me vlerë. Pasi e keqja kaloi, këto video nga momentet e panikut i shohim dhe na duken gazmore pasi të gjithë i përjetuam në vende të ndryshme. Një video e tillë është ndarë me redaksinë e JOQ Albania.

Aty duket një burrë i cili është ulur për të pirë në një prej bareve në Nishtullë, Durrës. Me gotën e rakisë mbi tavolinë, pasi ndjen dridhjet e tërmetit ai e merr atë dhe me gotë në dorë vrapon jashtë i alarmuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close