Kuriozitete

Reagimi i çuditshëm i vogëlushes kur provon akullore për herë të parë (Video)

Një vogëlushe nga SHBA-të është incizuar duke reaguar në mënyrë qesharake në momentin kur provoi një akullore për herë të parë. Në ato momente ajo mbylli sytë dhe lëvizte kokën anash, megjithatë u zgjat që të ushqehej ende.

“A është e mirë, çfarë është”, e pyesin atë familjarët, të cilët nuk ndalojnë së qeshuri me të. Ndiqeni videon për ta parë momentin në fjalë.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close