Kuriozitete

SHBA/ Shpendi gjigand xhirohet kur kap peshkaqenin në kthetra (Video)

Në plazhin Myrtle Beach në Karolinën Jugore të SHBA’së u xhirua një pamje mahnitëse e një lloj shqiponje që kishte në kthetra një lloj peshkaqeni. Filmi i famshëm amerikan Jaws kishte trembur një botë tërë të dilnin në plazh me peshkaqenin e tmerrshëm, por tani një tjetër grabitqar doli të jetë gjuetar dominues.

Ekspertët symprehtë shpejt e zbuluan se bëhej fjalë me shumë gjasë për një fajkua deti e preja e tij nuk ishte peshkaqen. Shumë njerëz ju kishte lënë përshtypje dhe vlerësuan si gjëja më mbresëlënëse në rrjetin social Twitter.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: