Kuriozitete

Shfaqet një objekt misterioz në Rusi, dyshohet të jetë UFO

Një mjet në formë të çuditshme unazore, me ngjyrë të zezë, është filmuar duke u shfaqur në qiell mbi kryeqytetin e Rusisë. Filmi u qëllua nga një dëshmitar okular në një bllok banimi në rrethin e Zyablikov të premten, më 7 dhjetor. Ai e përshkruan “formën e veçantë” duke qëndruar në ajër për një kohë të gjatë dhe tha se “dukej si një UFO”. Edhe pse ata shtuan se ka shumë të ngjarë të ketë qenë një unazë tymi, por nuk kishte shpjegim se si dhe pse ishte në ajër. Klikoni linkun për ta parë momentin:

https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/strange-black-ring-spotted-skies-13782138#ICID=OffSiteVideo

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close