Kuriozitete

Shikoni një chihuahua këndon hitin, ‘Crazy’ (Video, mos e humbisni)

Një chihuahua po argëton TikTokun duke  kënduar hitin, ‘Crazy’ nga Gnarls Barkley. Booboo, ka përformuar së bashku me pronarin e tij në një video të postuar në Tik Tok. Gratton fillon të këndojë para, më pas Booboo këndon notat e larta të këngës.

Adhuruesit e Booboo e kanë krahasuar me shaka atë me notat e larta muzikore të  Ariana Grande dhe Mariah Carey, raporton Daily Mail. Një komentues shkruan: “Unë nuk mund të ndalem së shikuari këtë video, o zot është aq e bukur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: