fbpx
Kuriozitete

Shtëpia i’u shkatërrua në Bejrut, gjyshja luan piano mes rrëmujës

Një grua luan në piano në shtëpinë e saj të shkatërruar pas shpërthimit në Bejrut. Në një video shfaqet një grua duke luajtur në piano në shtëpinë e saj të shkatërruar nga shpërthimi në Bejrut. Shpërthimi shkatërroi shumë ndërtesa duke lënë shumë banorë të pa strehë, e disa nga ta edhe u mori jetën.

5 mijë prej tyre janë të lënduar dhe shumë objekte pësuan dëme të tmerrshme, në veçanti ato që ishin afër vendit ku ndodhi shpërthimi. Një video ka qarkulluar në rrjetet sociale ku shfaq një grua e cila luan në piano, me një melodi të lehtë që shfaqë dëshpërimin që përjetuan banorët e asaj zone.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button