fbpx
Kuriozitete

Si raketë : Makina fluturon në ajër, pastaj përplaset në mur

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin e një aksidenti të frishëm në Afrikën e Jugut. Nga pamjet duket se si shoferi humbi kontrollin e makinës në një rrethrrotullim duke u futur drejt me shpejtësi të madhe.

Për shkak të shpejtësisë, makina u ngrit në ajër për disa metra duke u përplasur në fund me një mur, raporton abcnews.al. Për fat të mirë, shoferi i shpëtoi v dekjes duke marrë disa plagë dhe tani po kurohet ne spital, ndërsa pamjet po shpërndahen me mesazhin se si nuk duhet drejtuar një makinë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button