fbpx
Kuriozitete

Unaza, të ftuar dhe puthje romantike/ Ai martohet me një kukull fëmijësh

Dashuria nuk është diskriminim, pavarësisht moshës apo vendit ku jeton dhe pavarësisht se çfarë je. Këtë na e tregon një Bodybuilder nga Kazikistani. Zemra e tij ka rrahur për një kukull seksi, teksa këtë dashuri ai e ka finalizuar edhe në martesë. Pas një lidhje thuajse 18-mujore, personi në fjalë është martuar me një kukull shumë simpatike.

Kjo e fundit, ka pasur fatin qe të shijojë një ceremoni madhështore. Yuri Tolochko dhe kukulla Margo, u martuan nën ‘hijen’ e një ceremonie tradicionale. Në dasmë ishin të ftuar dhjetëra mysafirë, teksa nuk mungoi edhe kërcimi romantik i nuses dhe dhëndrit. Madje çifti shkëmbeu unazat dhe puthjet plot emocion. Në disa postime në Instagram shihet që dhëndri është i veshur me një kostum të zi dhe kravatë, teksa nusja kukull duket shumë simpatike dhe e bukur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button