Kuriozitete

Vajza që pëlqen të notojë në pishinë me gjarprin e saj (Video)

Duket që jo të gjithë njerëzit kanë frikëra të ngjashme. Ky është rasti edhe i 8 vjeçares Inbar Regev nga Izraeli. E mitura pëlqen që të kalojë kohë  në pishinën pas shtëpisë së saj me mikun e veçantë që është as më pak dhe as më shumë, por një piton rreth 4 metra të gjatë. Emri i gjarpërit është Belle, njëlloj si emri i karakterit kryesor në filmin vizatimor “E bukura dhe Bisha”.

Inber ka thënë për kureshtarët se Bella ka qenë një shoqe mjaft e mirë për të përgjatë kohës së pandemisë. 8 vjeçarja dhe familja e saj jetojnë në provincën e Geas në Izrael dhe pitoni nuk është i vetmi zvarranik në shtëpinë e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close