Kuriozitete

Vajza shfaqet në aeroport vetëm me bikini (Foto)

Një vajzë e re tërhoqi vëmendjen e të gjithë pasagjerëve në aeroportin e Miamit, kur u shfaq në aeroportin e Miamit vetëm me bikini.

Vajza duket se nuk e kishte problem diçka të tillë, por ishte kujdesur që të respektonte rregullat antiCovid, duke vendosur një maskë. Fotoja u shpërnda me shpejtësi online dhe u kthye shumë shpejt në një meme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: