fbpx
Kuriozitete

Vajzën 10 vjeçare nuk e ndal karroca me rrota, frymëzon gjithë botën

Asgjë nuk mund të ndal për të bërë atë që dëshiron.Video motivuese vjen nga Karolina e Jugut, me 10 vjeçaren, Lauren Bush, e cila edhe pse në një karrocë me rrota vijon të frymëzojë botën. Vogëlushja ka mahnitur me performacën e saj në kërcim.

Lauren ka dy vite që vallëzon në Akademinë e Vallëzimit dhe pronarja, Stephanie Jenkins thotë se 10 vjeçarja ka një shpirt tejkalues dhe jeton dhe e do jetën në maksimum. Vogëlushja vuan nga një gjendjen e rrallë kockore, e quajtur osteogenesis imperfecta (eshtra të brishtë), por kjo nuk e ndalon atë të bëjë atë që do.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button