Kuriozitete

VIDEO/ Fenomeni i rrallë, meteori bën natën ditë

Një fenomen i rrallë është fiksuar nga kamerat në Meksikë. Një meteor që “shpoi” atmosferën dhe shndriti qiellin. Meteori u shndërrua në një top zjarri të madh, i cili u bë i dukshëm nga një distancë e madhe. Për një moment u duk sikur nata u bë ditë, ndërsa pamjet kanë bërë xhiron e mediave në botë. Ndiqni videon e mëposhtme! 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close