Kuriozitete

Video\ Ky shofer meriton medalje të arit, shpëton fëmijën pa e shkelur

Një video e cila po qarkullon në rrejtet sociale shihet se si një shofer i një kamioni ka ndalur automjetin e tij në vend. Në këtë video shihen disa fëmijë duke e kaluar rrugën dhe në atë moment po vije një kamion me një shpejtësi të madhe, por ndalja në vend e kamionit nga shoferi ka qenë e hatashme

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: