Kuriozitete

VIDEO/ Prej vitit 2005 në koma, princi saudit lëviz gishtat kur dëgjon zërin e gruas

Një princ saudit i cili ka qenë në koma për më shumë se një dekadë ka arritur të lëvizë dorën e tij. Princi Al-Waleed bin Khalid Al-Saud shihet duke ngritur gishtat ndërsa gruaja e përshëndet atë. “Përshëndetje, Didi përshëndetje, përshëndetje më lejoni të shoh, përshëndetje”, thotë ajo ndërsa princi tund gishtërinjt si përgjigje.

Në videon e publikuar ajo e dëgjohet teksa ai thotë:  “një më shumë, një më shumë, më lart, dhe princi ngre tërë dorën nga shtrati përnjëherë”. “Shumë mirë!”, thotë gruaja e paidentifikuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close