fbpx
Kuriozitete

Video/ Tenton ta grabisë, plaku 77-vjeçar si një boksier profesionist…

Një 77-vjeçar u lavdërua nga Policia e Uellsit të Jugut për guximin dhe vetmbrojtjen që bëri ndaj një burri tjetër që u pëpoq ta grabiste pranë një bankomati. Ngjarja ka ndodhur në datën 5 shkurt në momentin kur ai po tërhiqte lekë nga një bankomat. I moshuari ka reaguar direkt duke e gjuajtur me grushta grabitësin. Mesa duket ai u frikësua dhe u largua direkt. “Viktima luftoi me guxim ndaj të dyshuarit që e la duarbosh,” tha policia në një postim në Facebook.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button