fbpx
Kuriozitete

Video tr.onditëse/ Harron të ngrejë frenat e dorës, gruaja shtypet nga makina e vet…

Një shofere ka harruar që të ngrejë frenat e dorës dhe si pasojë përfundoi duke u marrë përpara nga makina e saj pa njerëz brenda. Gruaja në fjalë ishte hutuar duke parë disa vezë që kishin dalë për shitje, por kishte harruar që të ngrinte frenat e dorës. Momenti kur shoferja është hedhur në tokë nga makina është filmuar nga kamerat e sigurisë që ndodheshin në atë zonë më 23 shtator. Incidenti ka ndodhur në Tenterden, Kent. Ndërsa shihte për vezët, makina e saj filloi avash-avash që t’i afrohej derisa e goditi nga prapa dhe e rrëzoi në tokë. Pas incidentit, gruaja u çua në këmbë dhe nuk dukej të ishte lënduar shumë. Videon e gjeni te linku më poshtë:

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button