fbpx
Kuriozitete

“Zoti nuk na harron”/ Një video po prek gjithë botën

Jemi në muajin e shenjtë të Ramazanit dhe këtë vit myslimanët në të gjithë botën po e përjetojnë ndryshe. Ka ndryshuar gjithçka, një realitet i ri social po jetohet.

Për të pasqyruar më mirë këtë situatë, një video e realizuar për muajin e shenjtë të Ramazanit, po prek gjithë botën. Me personazh kryesorë bluzat e bardha dhe luftën e tyre me pandeminë dhe që shoqërohet me fjalët “Zoti nuk na harron”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button