Kuzhina

Green Park Panaja, arsyeja përse duhet të shkoni te resorti

Kur ulemi në restorante dhe kamerieri na vendos përpara menynë, në listë kemi një gamë të gjerë ushqimesh të cilat kuzhina i ofron. Green Park Panaja aty ku cdo gje vjen nga qetesia dhe bukuria e natyres ju ofron cdo gje Tradiconale te trasheguar brez pas brezi. Aty ju presin shefat Foto dhe Taku të cilët kanë qenë mësues kuzhine dhe kanë eksperiencë 30-vjecare në Itali.

Ju mirepret ne cdo kohe me shumllojshmeri ushqimesh, menu tradicionale, toke dhe deti, ambienti me i kendeshm nen gjelberimin e natyres, Mund ta shijoni dreken apo darken tuaj duke u argetuar me femijet tuaj ne natyre Rezervoni dreken/ darken tuaj Green Park Resorti me i mire ne Panaja. Ju mirepresim ne cdo kohe!

Ndërthurja e natyrës mes gatimeve cilësore është një pikë kyçe në servirjen e çdo pjate në Green Park Panaja, çka e bën ushqimin akoma më të shijshëm. Kjo duket qartë tek gatimet e servirura te ky restorant në Panaja.

Në çdo pjatë që përgatitet cilesia, theksi vihet tek cilësia e çdo produkti që përdoret. Të gjitha produktet e detit janë të freskëta dhe zgjidhen me kujdes, gjithashtu dhe mishi është i freskët dhe i zonës tonë. Edhe pse është një restorant shumë afër Vlorës, dhe me cilësi të lartë në cdo aspekt, aty gjenden çmimet më të mira dhe ushqimi është cilësor për të gjitha shtresat”, I cili gatuhet me dru dhe në tava balte, ku nuk mungojnë zogjtë e fshatit te pjekur si i do klienti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close