Lajme

Vlorë, burri rrëzohet nga soleta e katit të pestë

Vlorë/ Rreth orës 17:27, në lagjen “Pavarësia” 65 vjeçari P. S., ka qenë në soletën e katit të 5-të duke rregulluar bolierin dhe dyshohet se ka rënë në shesh pushimin e këtij kati.

Si pasojë ka marrë dëmtime të rënda dhe ndodhet në Spitalin Rajonal duke marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me rastin ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close