Lajme

120 mijë euro, gràbitësit hyjnë në dyqan dhe marrin gjithcka u del para

Një grup prej 14 personash vodhën mallra me vlerë prej rreth 120 mijë dollarë në mes të ditës në një dyqan në Çikago.

Pamjet e regjistruara nga kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur grabitësit hyjnë një nga një brenda në dyqan. Pasi u futën në ambientet e dyqanit, ata mbushën çantat e tyre plot me produkte. Pasi ia arritën qëllimit, të gjithë dolën me vrap nga dyqani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close