Lajme

18-vjeçarja nga Divjaka prej dy ditësh është larguar nga shtëpia, nëna denoncon

Një grua në Divjakë ka denoncuar në polici zhdukjen e vajzës së saj.

Mësohet se vajza e sa 18-vjeçare ishte larguar nga banesa më 14 gusht.

“Në Komisariatin e Policisë Divjakë, ka bërë kallëzim shtetasja S. K., 45 vjeçe, se më datë 14.08.2023, i është larguar nga banesa, vajza e saj 18 vjeçe, dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 18-vjeçares.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close