Lajme

19 vjeçari shqiptar nga Lezha ndërron jetë në Itali. Po punonte në ndërtim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Perugia të Italisë, ku 19 vjeçari shqiptar, Aurel Doda ka ndërruar jetë teksa po punonte në sektorin e ndërtimit.

I riu nga fshati Fishtë i Lezhës ishte djalë i vetëm i familjes Doda, ndërsa kishte pak muaj që kishte shkuar për të punuar si emigrant në Itali.

I riu ka qene duke punuar ne sektorin e ndertimit, kur eshte aksidentuar dhe ka gjetur vdekjen e menjehershme.

FOTO/ E trishtë: Ishte djali i vetëm i familjes, 19 vjeçari shqiptar nga Lezha ndërron jetë në Itali. Po punonte në ndërtim FOTO/ E trishtë: Ishte djali i vetëm i familjes, 19 vjeçari shqiptar nga Lezha ndërron jetë në Itali. Po punonte në ndërtim FOTO/ E trishtë: Ishte djali i vetëm i familjes, 19 vjeçari shqiptar nga Lezha ndërron jetë në Itali. Po punonte në ndërtim

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close