Lajme

20 vjeçari i futet në shtëpi të moshuarës dhe e dh*non derisa ajo ‘jep shpirt’

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Mediat Helene shkruajnë se një hajdut 20-vjeçar ka vr arë një 88-vjeçare, teksa u fut për të gra bitur banesën e kësaj të fundit. I riu ishte futur në shtëpi përmes derës së prapme. Ai nuk e dinte se brenda ndodhej gruaja, por kur pikasi praninë e saj, ai nisi ta dhu nonte që t’i tregonte se ku ndodheshin paratë.

Por e moshuara nuk e ka përballuar dhu nën ba rbare dhe kësisoj ka ndërruar jetë. I riu është larguar nga banesa pa marrë asgjë, pasi është trembur kur gruaja humbi ndjenjat. 20-vjeçari është arrestuar nga policia dhe mbi të, veçse vepra penale e tentativës së vje dhjes rëndon dhe ajo e vr asjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: