Lajme

22-vjeçarja nga Tirana merr makinën pa patentë, përfundon mbi trafikndarëse

Një 22-vjeçare është arrestuar sëfundmi nga policia e Tiranës. Ajo ishte duke drejtuar automjetin pa patentë, kur është përplasuur me trafikndarësen. E reja ka marrë dëmtime të lehta, por pas aksidentit është arrestuar.

Policia njofton se në pranga ka rënë shtetësja M. N., 22 vjeçe, pasi duke drejtuar mjetin pa lejen përkatëse, ka humbur kontrollin e tij dhe është përplasur me trafikndarëse, duke marrë dëmtime të lehta. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: