Lajme

26 Nëntori/ Plas sherri në mbledhjen në Bashkinë e Vorës (Video)

Bashkia e Vorës kishte thirrur sot një mbledhje me banorë që iu dëmtuan shtëpitë nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, por gjatë diskutimeve ka plasur sherri.

Siç shihet edhe në një video të siguruar nga “BalkanWeb” e xhiruar brenda mbledhjes banorët kanë pasur ankesa dhe nuk kanë munguar tonet e larta të zërit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close