Lajme

27-vjeçari në Cërrik humb jetën nga një sasi lënde plasëse, jo nga bombla e gazit

Një 27-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Cërrik për shkak se i ka shpërthyer në dorë një sasi lënde plasëse. Ngjarja u regjistrua rreth orës 12: 30 në kryqëzimin e Fermës.

Më datë 30.12.2021, rreth orës 12:15, në aksin rrugor Elbasan-Belsh, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i lagjes nr. 3”, Cërrik, në rrugë, dyshohet se aksidentalisht, shtetasit  Erion Rexhepi 27 vjeç  banues në Cërrik  i ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse në dorë dhe për pasojë ka humbur jetën. Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: