Lajme

28 vite nga puthja e parë, Kryemadhi i bën tag Metës në videon e çiftit të sapomartuar që kërcen

Kryetarja e LSI-së, Monika kryemadhi ka postuar ditën e sotme një video në story në Instagram ku duke një çift duke kërcuar dhe ka bërë tag edhe presidentit Meta.

Një postim i tillë është bërë pasi çifti Kryemadhi-Meta si sot 28 vite më parë kanë shkëmbyer puthjen e parë.  Tashmë edhe pse jo në të njëjtën parti, Meta dhe Kryemadhi kahera postojnë në rrjetet sociale foto së bashku nga momente të caktuara familjare.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close