Lajme

30-vjeçari grek mesazh familjes së viktimës: Ngushëllime dhe forcë

30-vjeçari i akuzuar për v rasjen e të d ashurës së tij 26-vjeçare në Folegandros të Greqisë do të sillet të enjten përsëri përpara h etuesve për të dëshmuar.

I akuzuari për vr asje me paramendim të 26-vjeçares Garyfallia Psarakou, ai kërkoi dhe mori një afat nga nëpunësi i gjykatës, në mënyrë që të përgatisë linjën e tij të mbrojtjes me avokatin Giannis Vlachos.

Sipas medias lokale naxostimes.gr, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve kur hyri në automjetin e patrullës së policisë për t’u transportuar përsëri në qendrën e p araburgimit, 30-vjeçari tha “ngushëllime dhe forcë për familjen e Garyfallia”.

30-vjeçari u a rrestua për k rimin një ditë pasi trupi i 26-vjeçarit u gjet në det dhe pranoi v rasjen. Sipas h etimeve i riu pas grindjes me të dashurën e shtyu atë dhe e hodhi nga shkëmbinjtë në det.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: