Lajme

30 vjetori i PS, Gjiknuri: Besimi i dhënë për mandatin e tretë, dëshmi se jemi partia transformuese

Deputeti i PS, Damian Gjiknuri ka uruar 30 vjetorin e Partisë Socialiste duke falenderuar anëtarët dhe simpatizantët  që i kanë besuar kësaj partie ndër vite. Për Gjiknurin besimi që qytetarët i dhanë për mandatin e tretë është dëshmi që PS mbetet forca më demokratike dhe transformuese në Shqipëri

“Urim i përzemërt për çdo anëtar, simpatizant dhe mbështetës të Partisë Socialiste. Besimi i dhënë në shumicë nga qytetarët në 25 Prill për një mandat të tretë qeverisës është tjetër dëshmi se familja jonë politike mbetet forca më demokratike dhe transformuese në Shqipëri. Gëzuar!”, shkruan Gjiknuri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: