Covid-19Lajme

32 vjeçari humb jetën nga Covid-19, nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese

Dita ditës, situata e Covid-19 në vend sa vjen edhe rëndohet më tepër, pasi virusi vijon të përhapet me shpejtësi në vendin tonë duke shënuar shifra rekord, të infektuarish dhe viktimash.

Ditën e sotme, virusi i ka marrë jetën një 32-vjeçari nga Kukësi. Burime për mediat bëjnë me dije se është ndarë nga jeta Xhafer Gjana 32-vjeç i cili nuk kishte asnjë sëmundje tjetër shoqëruese.

Miqtë dhe të afërmit e tij shprehin ngushëllimet për familjarët e tij. Kohët e fundit është vënë re dhe një rritje e madhe e numrit të të rinjve që infektohen me Covid dhe në disa raste ky infektim përfundon në fatalitete.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: