Lajme

33-vjeçari nuk zë mend! Godet gardianin dhe përfundon sërish në burg (Emri)

Policia në Sarandë arrestoi në flagrancë shtetasin Edmond Abazi, 33 vjeç, banues në këtë qytet, pasi dyshohet se ka go ditur për shkak të detyrës një punonjës të paraburgimit.

Abazi njihet dhe me pseudonimin “Moncja” teksa figuron person me precedentë p enale për “p lagosje të rëndë”, “a rmëmbajtje pa leje”, “vjedhje”, “shkatërrim prone”, “drejtim mjeti në mënyrë të parregullt”, “d hunë në familje”. 33-vjeçari kishte pak ditë që kishte nga paraburgimi, ku ndodhet pasi kishte d hunuar nënën e tij, të cilën e kishte goditur me grushte dhe shkelma disa muaj më parë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: