Lajme

36-vjeçar shqiptar gjendet pa jetë në Itali

Trupi i p ajetë i një shqiptari është g jetur në Empoli të Italisë. Mediat vendase raportojnë se një 36-vjeçar me origjinë shqiptare është gjetur i v dekur pranë ish-fabrikës së qelqit, ndërsa ka dyshime se është v rarë.

Trupi nga vëllai i vi ktimës, mëngjesin e së premtes. Do të jetë autopsia që do të hedhë dritë mbi shkaqet e v dekjes. H etuesit do të sqarojnë nëse 36-vjeçari ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale apo është v rarë. Ndërkohë, që më shumë mbështet hipoteza e parë.

Trupi i të riut kishte nisur të dekompozohej, ndërsa vëllai i tij ka bërë zbulimin e t merrshëm. Prej ditësh ai nuk dinte asgjë për të vë llain dhe kishte nisur ta kërkonte. Ai ka treguar se vëllai i tij ndodhej në Itali prej gati 20 vitesh. Trupi i tij është gjetur i shtrirë në tokë në zyrat e ish-kompanisë, jo shumë larg qendrës së qytetit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: