Lajme

Njoftim, Jepen me qera hyrje pallati dhe gazoniere për plazh në Vlorë

Jepen me qera hyrje pallati dhe gazoniere për plazh , per personat që e duan shtëpinë ditore ose  javore Apartamenti ndodhet te ish kombinati i peshkut , ose mbas Hotel Martinit në Vlorë. Per më shumë detaje kontaktoni në këtë numër telefoni ,0692401068.Faleminderit

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close