Lajme

Mjeku Specialist Reshat Emra ka vdekur sot në vendin e tij të punës në Spitalin Rajonal të Pejës

Mjeku Specialist Reshat Emra ka vdekur sot në vendin e tij të punës në Spitalin Rajonal të Pejës.

Mjeku dyshohet se ka vdekur nga Infarkti derisa ishte në orarin e punës në Spitalin e Pejës, transmeton Zeri.info.

Lajmin e ka bërë të ditur Spitali i Pejës të cilët janë shprehur të tronditur nga vdekja e Specialistit Emra.

Njoftimi i plotë:

Njoftim mortor!

Te tronditur e jashtëzakonisht të mërzitur nga vdekja e Mjekut tonë Specialist Dr.Reshat Emra.

Vdekja nga Infarkti Dr.Reshat Emren e gjeti në vendin e punës në shërbimi të pacientëve në këtë ditë vikendi ku edhe sot ishte kujdestar.

Shumë netë pa gjumë e angazhim vetëmohues, ky është angazhimi i Mjekëve qe sakrifikojnë shumëçka për ti shërbyer pacientëve.

Në situat të tillë ishte edhe Dr.Reshati ku në krye të detyrës e gjeti dhe vdekja.

I paharruar do të jetë gjithmonë kujtimi për ju

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close