Lajme

39-vjeçari në Tiranë gjendet i pajetë

Një 39-vjeçar është gjetur i vdekur në Tiranë, në zonën e “Kodrave të Selitës” .Në një njoftim zyrtar policia bën me dije se R. Ç. ishte larguar nga banesa dy ditë më parë. Nga kqyrja paraprake në trupin e v iktimës nuk janë konstatuar shenja d hune, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

“Në vendin e quajtur “Kodrat e Selitës” është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja d hunë shtetasi R. Ç., 39 vjeç, i larguar nga banesa me datë 14.09.2021,” thuhet në njoftimin e policisë.. Policia po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: