Lajme

40 vjeçari ‘u turr’ policëve Pit Bullin: Haji! Efektivët përfundojnë në spital

Një ndodhi e pazakontë në Nice të Greqisë! Një grua 50 vjeçare ankohet në komisariat për dhunën që burri i saj 10 vjet më i ri i kishte ushtruar dhe në momentin që dy efektivë policie shkuan ta arrestonin ai urdhëroi Pit Bullin e tij t’i hante. Sipas mediave greke, qeni i egër iu vërsul dy policëve dhe njërin e kafshoi në këmbë, ndërsa kolegu tjetër mori plagë më të lehra. Menjëherë pas këtij incidenti, autori 40 vjeçar u arrestua ndërkohë që dy policët u dërguan në spital për tu kuruar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: