Lajme

46-vjeçari humbet kontrollin e makinës dhe përplaset me dy mjete

Një 46-vjeçar me iniciale U.K, ka rënë në prangat e policisë pasi përplasi me makinë dy mjete të parkuara në Durrës. 46-vjeçari ishte në g jendje të d ehur gjatë momentit të a ksidentit, për pasojë është l ënduar vetë dhe ndodhet jashtë r rezikut për jetën.

Specialisët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, ar restuan në flagrancë shtetasin U. K., 46 vjeç, banues në Durrës, pasi në lagjen nr. 10, Durrës, duke drejtuar në gjëndje të d ehur mjetin tip “Ford”, ka humbur kontrollin duke u p ërplasur me 2 mjete të parkuara e për pasojë është l ënduar vetë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: