Lajme

49-vjecari në Tropojë vritet, shpallet në kërkim autori

Nje v rasje me a rme ka ndodhur diten e sotme rreth orës 15:30 në fshatin Çerem të Tropojës. Policia tha se në rrethana ende të paqarta është vrarë me a rmë zjarri 49 vjeçari Isat Goçaj. Altin Ismail Isufi është autori i identifikuar dhe i shpallur në kërkim nga policia.

Mesohet se edhe autori i ngjarjes eshte banues ne te njejten zone me v iktimen. Njoftimi i policse se Tropojes: “V ret me a rmë zjarri 49- vjeçarin, Policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e dyshuar.

Sot, rreth orës 15:30, në fshatin Çerem, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi I.G., 49 vjeç, banues në Çerem. Në vendngjarje janë nisur shërbimet e Policisë, të cilat falë veprimeve të shpejta bënë të mundur identifikimin dhe shpalljen në kërkim të autorit të dyshuar, shtetasit A. I., banues në Çerem”, thotë policia. Vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit të dyshuar. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: