fbpx
Lajme

5 gjyqtarë në Tiranë rezultojnë pozitivë me Covid-19

Tre gjyqtarë në dhomën Civile të Tiranës dhe dy të tjerë në Dhomën Penale kanë rezultuar me Covid-19. Lajmi konfirmohet për abcnews.al, nga burime për gazetaren Glidona Daci. Nuk dihet si është gjendja e tyre dhe se si do të vazhdojë puna në këtë institicion. Numri i të infektuarve me Covid-19 është shtuar përgjatë ditëve të fundit. Një ditë më parë MSH raporton për 275 persona të infektuar në 24 orë. abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button